Niiskuskindel venitusfilm

Niiskuskindel venitusfilm

Kaubaaluste venitamine Film Shenzhen Chengxing Pakkimine & Material Co, Ltd on üks parimaid manuaal venitusfilm tootjad, tere tulemast odava manuaal venitusfilmi meie tehases. Kiirülevaade Materjal: LLDPE, 100% värske tooraine tüüp: Wrap Film kasutamine: pakendifilmide omadused: ...

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Materjal: LLDPE, 100% toorainest

Tüüp: Wrap Film

Kasutamine: pakendfilm

Motiiv: niiskuskindel, niiskuskindel

Kõvadus: pehme

Töötlemise tüüp: casting

Läbipaistvus: läbipaistev

Päritolukoht: Hiina (mandriosa)

Tootja nimi: OEM

Mudelinumber: B2

Tootja: OEM

Kohaldatav valdkond: logistika; lndustry, masinad

Core: paber tuum

Core Suurus: 2 tolli või 3 tolli

HS-kood: 3920109090

Sertifikaat: ISO SGS BV CTI

Värv: läbipaistev

Toote nimetus: Hiina tehase tootja LLDPE pakkefilm


Kirjeldus

Stretch-wrapped film (tuntud ka kui wrap film) on valmistatud imporditud lineaarsest madala tihedusega polüetüleenist (LLDPE). Toode on jagatud kaheks seeriaks: käsiraami kile ja masina pakkekile. Selle eeliseks on head tõmbetugevus, tugev tõmbevõime, kõrge läbipaistvus ja hea takistus. Kas seda kasutatakse toodete kollektiivseks pakendamiseks või kaubaaluste pakendamiseks, võib see saavutada niiskuse, tolmu, tööjõu, tõhususe ja kulude vähendamise. Seda filmi kasutatakse laialdaselt kaubaaluste pakendamisel.

Stretch pakendid on peamine unitizing, komplekteerimise ja palletamise kaup. Ükski teine pakett ei paku samu eeliseid samade kuludega. Stretch kile on lihtne ja tõhus viis, kuidas kaitsta kaubaaluste koormusi ja vältida mustuse ja niiskuse tekkimist.

Paari:Konkurentsivõimeline hind venitusfilm Järgmise:Kaubaaluste venitada Film

Küsitlus