Mini venitada Film

Mini venitada Film

Mini LLDPE elastne kile on valmistatud kõrge kvaliteediga LLDPE alusmaterjali ja kõrgetasemelist tackifiers lisamine. See kuumeneb, pressitud, valatud, ja seejärel jahutada jahutatud rullid. See on tugev sitkus ja kõrge elastsus.

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mini venitada Film

Mini LLDPE elastne kile on valmistatud kõrge kvaliteediga LLDPE alusmaterjali ja kõrgetasemelist tackifiers lisamine. See kuumeneb, pressitud, valatud, ja seejärel jahutada jahutatud rullid. See on tugev sitkus ja kõrge elastsus. See on eelised tugev sitkus, kõrge elastsus, pisar vastupanu, kõrge viskoossus, õhuke paksus, külmakindlus, soojusenergia, koormustaluvus, tolmu, waterproofness, ühepoolne haardumist ja kahepoolsed haardumist jne. Seda kasutatakse laialdaselt paberi, logistika, keemia-, tooraine, Ehitusmaterjalid, toidu, klaasi ja muud aspektid.


Eelis:

Venitus pakend on unitizing, seotud müügi ja kaubaalustele paigutamine kaupade esmane meetod. Venitada on lihtne ja tõhus viis kaitsta kaubaaluse täitmiseks ning aitab vältida mustuse ja niiskuse eest.

Suur tugevus, kõrge elastsus, sobib kaupade kujust.

Punktsioon-vastupanu ja pisar vastupanu on suurepärased, mida saab vältida põhjustatud sidumine kahjustamise ja hea anti loose, vihma-proof, tolmukindel ja vargusevastaste mõjutada.

Paari:Masin ma drag filmi Järgmise:Jumbo Rolli venitusfilm

Küsitlus