Mini venitada Film

Mini venitada Film

Mini LLDPE elastne kile on valmistatud kõrge kvaliteediga LLDPE alusmaterjali ja kõrgetasemelist tackifiers lisamine. See kuumeneb, pressitud, valatud, ja seejärel jahutada jahutatud rullid. See on tugev sitkus ja kõrge elastsus.

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Sissejuhatus

Mini LLDPE venitada film kasutab kõrge kvaliteediga LLDPE nagu substraadi ja lisab kvaliteetne tackifier. See on soojendusega, pressitud, valatud ja jahutuse rulli seejärel jahutada. See on tugev sitkus ja kõrge elastsus. See on eeliseid sitkus, kõrge elastsus, pisar vastupanu, kõrge viskoossus, õhuke paksus, külmakindlus, soojusenergia, koormustaluvus, tolmukindel, veekindel, ühepoolne liimimine ja kahepoolsed liimi. Seda kasutatakse laialdaselt paberi-, logistika-, keemia-, tooraine, hoone materjale, toidu, klaas jne.


Eelis:

Venitada pakend on peamine meetodite integreerimine, komplekteerimise ja kaubaalustele paigutamine kauba. Venitada on lihtne ja tõhus viis kaubaaluste koorma kaitseks ja aitab vältida mustuse ja niiskuse eest ning on oluline ja tõhus viis.


Sest venitatud film on kõrge tugevuse ja kõrge elastsus, see on suurepärane punktsioon vastupanu ja pisar vastupanu. Vältida kahju tõttu priske esemetega. See on hea anti lahti, veekindel, tolmukindel ja Vargusvastane tehnoloogia mõju. Sobib mis tahes. Kauba kuju hoida kauba ka suunata on messed up, mis transpordi probleeme.


Ühine toote SPETSIFIKATSIOONID:

Algmaterjali

LLDPE

Paksus

20mic

Mahukaal

0.919gr / cm3

Polümeeri

LLDPE

Suhteline pikenemine

300%

Laius

380mm

Rulli pikkus

300m

Core pikkus

76mm või 50mm

Värv

valge, must (värv võib olla kohandatud)

Pakendite ja võimsus

Ei kindlasti saab läbirääkimisi


Laevandus ja pakkimine

Laevandus ja pakendi küsimustes saab läbirääkimisi enne saab otsustada. See on ka pakkuda teile rahuldavaid teenuseid, sest kui me ühepoolselt otsustada, see ei ole Austus teile, kui olete huvitatud, võtke ühendust meiega kiiresti. Kontakt navigeerimisriba, kui te olete mugav, võite tulla isiklikult.Paari:Masin ma drag filmi Järgmise:Jumbo Rolli venitusfilm

Küsitlus