Konkurentsivõimeline hind venitusfilm

Konkurentsivõimeline hind venitusfilm

Kaubaaluste venitamine Film Shenzhen Chengxing Pakkimine & Material Co, Ltd on üks parimaid manuaal venitusfilm tootjad, tere tulemast odava manuaal venitusfilmi meie tehases. Kiirülevaade Materjal: LLDPE, 100% värske tooraine tüüp: Wrap Film kasutamine: pakendifilmide omadused: ...

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kirjeldus

Stretch-kile on kindel filmi pealõikumisjõud ja tõmbevõime ning toode on kompaktselt ja kindlalt komplektis üheks ühikuks. Stretch film võib muuta hajutatud väikesed tükid terveks, nii et toode on isegi halvas olukorras. Uued pakkematerjalid, mida ei kahjustata keskkonnas.

4 venitusfilmi põhifunktsioonid:

1. venitatud kilel on suurepärased isesideme omadused;

2. Stretch film on hea paindlikkus ja venitatavus;

3. venitatud kilel on suur löögitugevus ja tõmbetugevus;

4. Venitatud kilel on vähenenud mälufunktsioon.


Taotlus

Stretch film kasutatakse peamiselt logistika transportimisel, mis tavaliselt kajastub väikeste kaupade vedamisel, nagu näiteks alkohol, purgid, ravimipakendid ja muud tooted.

Stretch film elektrooniliste osade, ehitusmaterjalide, kummi, madala telliskivide, plaatide, kruvi, tapeet, nahk, klaaskiud, lausriie, paber rull, traat, traat, voolik, mitmesugused osad, mööbel, instrumendid ja seadmed.


Eelised

See on kõrge paindlikkusega, ei ole kerge puruneda, sellel on tugev lööklaine, tugev löögikindlus, tugev rebenemine ja tugeva tõmbejõud ning pakend võib asendada.

Kokkupanekuur on suur, ja pärast soojuse kokkutõmbumist saab toodet tihedalt ümber pakkida. Kui PE otseülekande kott (avamine kotti mõlemas otsas) on kuumuse kokkutõmbumisel, avanevad otsad tõstavad toodet ja saavad hõlpsaks käsitsemiseks taluda 15KG-d.

Paari:PE venitada Film Järgmise:Niiskuskindel venitusfilm

Küsitlus