Kraft lühiuudiste paberi lint ja Leia parim müüja

- Aug 23, 2017-

Kraft-paberist lindi allikas: kaua aega tagasi, inimesed tõesti valmistatud vasika nahk. Kuid hiljem, kuna hind on kallim, kuid ka keemilise sünteesi inimeste arusaamu arengu tõttu inimesed kasutavad sünteesi puidu kiudaineallikas, ja seejärel läbi spetsiaalse keemilise töötluse, mis moodustavad kujundi värvi nagu nahast paber.

Hiljuti tõusid hinnad jõupaber, hull, tulemuseks palju kraft raamatu eest ka kasvas palju, sealhulgas kraft paberist lindi, sest kraft paber on jõupaber ja liimi tooraine, et kraft paberi tarne on põhjus mida? Põhjuseks on, et selleks, et kaitsta keskkonda, rahva vähendada puu lõikamine, riikliku keskkonnakaitse põhimõtteid ja muudel põhjustel, mis raamatu hinna tõstmise tulemuseks. On soovitatav, et külastajad saab osta kraft paberi lint kiiresti vähendada tarbetut kahju, kui ostad õige jõupaber, mida? järgmiselt:

ShenZhen ChengXing pakkimine & Material Co., Ltd. on asutatud 2004, mis on professionaalne tarnija kasutatud materjalide, integreerimine R&D, tootmise ja müügi koos. Keskendume Euroopa linnade ja pakkematerjalide. Olla top liider pakkimiskulud materjalide tootmisel maailmas. Ettevõtte äri laieneb kiiresti ülemaailmse välja, meil on tuntud partnerid, nagu Anway, Wal-mart, Office Depot, Lenovo jne. Võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi või huvi see. Tänud.

PiltKraft paberi tapeas allpool:


                                 IMG_20170823_142907.jpg

Palun minuga ühendust, kui teil on küsimusi või huvi meie toodete vastu.

Gmail: sale17cxpack@gmail.com

Email:sale17@cxpack.com

Anne Ling.Paari:Ei Järgmise:Toote reklaam pärast rahvuspüha