Laeva tegevus Shenzhen Chengxing pakkimine

- Sep 18, 2017-

Shenzhen Chengxing Packing & Material Co., Ltd. pidas laupäeva mängu ettevõttel 16. septembril 2017. Tegevusteema on ettevõtte kõik töötajad. Tegevuse koht on ettevõtte vastuvõtt. Mängukogemuse toimingud on digitaalsed mängud ja arvatakse kuulsuse nime.


主图.jpg

Digitaalringhäälingu mängureeglid on, et iga rühma liikmed istuvad juhatusel pikisuunas ja kannavad kaitseprille. Seejärel saatsid kõik rühmad esindajat, et saada vastuväiteid tahvlil, et kirjutada joonised, ning seejärel läbis keele keel oma meeskonnakaaslastele ja järgnes edastamine. Teel ei saa rääkida ja sõrme kirjeldusega. Lõpuks viimane meeskonnakaaslane numbri saamiseks.


QQ截图20170916143628.png

Reeglid, mis näevad, et kuulsuse nime mäng on tehtud läbi esindaja, on kirjutatud kaardi nimele, mis on mõned tuntud kodumaiste ja välismaiste luuletajate, filmitähtude, lauljate, tähe- ja muude komponentide nime. Probleemide esindaja küsis meeskonnakaaslasi, kui vastus küsimusele on vale ja see meeskonnakaaslane kaotas võimaluse pöörduda järgmise meeskonnakaaslase poole. Samm-sammult koguge vastuse, kuni ilmub õige vastus.


216.jpg

See oli suurepärane laupäeva sündmus, mis tõi nii rõõmu kui ka kolleegidevahelist suhtlemist, lõõgastasid nädala rasket tööd ja toonitasid järgmisel nädalal paremat elujõudu ja lootust.

Ettevõtte profiil on järgmine:

Shenzhen ChengXing Pakkimine & Material Co Ltd on asutatud 2004. Meil on tuntud partnerid, nagu Anway, Wal-Mart, Office Depot, Lenovo jne Meie peamised tooted on venitusfilm, klammerduma kile, kokkutõmbumisvastane kile, pakkimisvöö , kleeplint, trükitud lint, kaubaalused jms. Palun võtke meiega ühendust, kui teil seda vajab või huvi pakute. Tänan.

Tooted näitavad kellaaega:

12.jpg_MG_1133.jpg

3.jpg53_副本.jpg

_MG_2051.jpgcling film price.JPG

胶带图片.jpg

Kontakttegevused :

E-post: sale17@cxpack.com

WhatsApp: +8615220392995

Anne


 Paari:Ettevõtte tegevuse enne algust Järgmise:Üks konteinerlaev venitada uuesti Euroopasse