Pakkumiste vahetuskursside languse mõju

- Sep 11, 2017-

Selle kuu vahetuskursi vähenemisega on mõju majandusele väga tõsine, eriti ekspordisektoris, sest ekspordisektorit noteeritakse üldjuhul dollarites, kuid dollar langes, mis tähendab, et renminbi kallinemine, Dollari odavnemine, mis tähendab, et eksport vajab kaupade ostmiseks rohkem kaupu, mis suurendab kaupade kaudseid kulusid, nii et ekspordisektor ei ole hea uudis, vaid teisalt dollari odavnemine tõi kaasa ka mõningad eelised: välismaale õppimiseks on odavam, importkaubad odavamad, kuid see põhjustab impordi ja ekspordi tasakaalustamatust, esineb mõningaid ettenägematuid majandusriske. Samal ajal on ka keskkonnakaitse seisund üha rangem, mis pakenditööstuse jaoks on halvem.

Seepärast soovitatakse ostjatel võimalikult kiiresti osta, sest tulevane pakenditööstus arvab, et kulud on kallimad, kuid ka oportunistlikud.

Shenzhen ChengXing Pakkimine & Material Co Ltd on asutatud 2004, mis on professionaalne tarnija pakkematerjali, integreerides teadus-ja arendustegevuse, tootmise ja müügi koos. Meil on tuntud partnerid, nagu Anway, Wal-Mart, Office Depot, Lenovo jne. Meie peamised tooted on venitusfilmid, kleeplint, kahepoolne lint, kaubaalused, pakkimisvöö, äärelaua kaitsja, kleeplindid jne. Palun võtke ühendust meilt, kui teil on küsimusi või huvi. Tänan.

胶带图片.jpg

_MG_1133.jpg

Kontakttegevused:

Gmail: sale17cxpack@gmail.com

E-post: sale17@cxpack.com

whatsapp: +8615220392995

Anne Ling.元素 路径: keha > p > img

当前 узла 1595 个 字符, sisestage 48405 个 字符.Paari:Kuidas teha Stretch Winding Film Järgmise:Ei