Kuidas testida kleeplindi viskoossust

- Oct 10, 2019-

Kas on mõni skriptlint, mis pole kleepuv? Mõni lint on käega katsudes väga kleepuv. Selle tulemusel pole tihendusefekt hea. Avage see alati ise. Kas mõni sama kvaliteediga skotilint on sama kvaliteediga?


See on liimiga seotud probleem. Käsi tundub väga kleepuv. See on hea algne haardumine. Pärast kleepimist hüppab see lahti ja see pole hea. Esialgne haardumine ja hoidejõud on pöördvõrdeliselt proportsionaalsed, see tähendab, et kleeplint on käes kleepuv ja nakkuvus halb.


Liimil on üldiselt kõrge tahke aine sisaldus ja hea viskoossus. Turul tavaliselt kasutatav tahke aine üldine sisaldus on umbes 50. Kui viskoossus on hea, on kõige parem kasutada 52 tahket ainet. Kuid hind võib varieeruda 200 jüaani tonni kohta. Samuti on seotud liimi paksus. Üldiselt on liimi paksus umbes 20-22. Mida õhem on viskoossus, seda halvem on viskoossus. Kuivatustemperatuur sõltub tegelikust tööst ja masina kiirusest.


Üldiselt on läbipaistev lint valmistatud OPP-kileliimist. Selle esialgne haardumine ja hoidmistugevus pole head. Selle suurim omadus on see, et see on odav. Soovitatav on mitte tõmmata liiga tihedalt, sest kile venib, nii et kui liim pole kleepuv, siis see mässib uuesti. Lisaks võite tihendi tagaosa sulgeda kääridega nuga taga või kasuliku noaga. Lint seotakse paberiga kindlamini, nii et see ei kuku kergesti kokku.


Paari:Eritellimusel trükitud pakend ja paberlint Järgmise:Taimel põhinev lagunemislint on avastatud