Kuidas teha Stretch Winding Film

- Apr 30, 2019-

Stretch winding film on omamoodi pakendamismeetod, mis on maailmas väga populaarne tänu mehaanilisest venitusseadmest või filmi manuaalsest venimisest toatemperatuuril tekkinud deformatsioonistressi tõttu, mis pakendab kaupu tihedalt ja hõlbustab transportimist ja ladustamist.

Võtta vastu imporditud vaik ja täiustatud voolu difraktsioonifilmi ekstrusiooni tootmisprotsess.

Selle omadused on head, tõmbetakistus, tugev läbitungimiskindlus, kõrge läbipaistvus, hea viskoossus ja suur tagasitõmbekiirus, kompaktsed pakendid, ei ole lahti ja nii edasi.

Seda saab laialdaselt kasutada keemiliste toorainete, keemiliste väetiste, toiduainete, mehaaniliste ja elektriliste toodete, kergete tekstiiltoodete ning muude ühe- või kaubaaluste pakendite ja muude siduvate pakendite puhul.

PE-mähisekile on omamoodi tööstusliku kile tooted, millel on kõrge tõmbetugevus, kõrge venivus, hea viskoossus, kõrge läbipaistvus ja nii edasi.

Käsitsi keeratava kile puhul võib seda kasutada ka masinate mähkimisfilmi jaoks , mida saab laialdaselt kasutada igasuguste kaupade tsentraliseeritud pakendites.

PE mähisekile valmistatakse peamiselt mitmest erineva kvaliteediga polüolefiinvaigust, mis on segatud ja pressitud, torkekindlus, ülitugevus ja kõrge jõudlus, mähkimine ja pakendamine toetusplaadile paigutatud kaupa, nii et pakend on stabiilsem ja puhas ning on tugevam veekindel efekt.

Seda kasutatakse laialdaselt väliskaubanduse ekspordis, paberitootmises, riistvaras, plastik keemiatööstuses, ehitusmaterjalides, toiduainetes ja meditsiinisektoris.

PE lõikamis- ja kilefilter : see on valmistatud kvaliteetsest LLDPE-st substraadina, kõrgekvaliteedilisest kleepumisvahendist, kuumutatud, ekstrudeeritud, valatud ja jahutatud jahutusrulliga.

Kasuliku mudeli eelised on tugevad tugevused, kõrge elastsus, pisarekindlus, kõrge viskoossus, õhuke paksus, külmakindlus, kuumakindlus, rõhukindlus, tolmu vältimine, veekindel, ühepoolne adhesioon ja kahepoolne adhesioon jne. võib salvestada materjale, tööjõudu ja kasutusaega,

Seda kasutatakse laialdaselt paberi valmistamisel, logistikas, keemiatööstuses, plasttoodetes, ehitusmaterjalides, toidus, klaasides jne

.

Paari:Soojuse lühendamise filmide tootmisprotsess Järgmise:Pakkumiste vahetuskursside languse mõju