Kuidas valida õige trükiteip teile

- Jan 09, 2019-

Tänapäeval otsustavad enamik tootjaid oma ettevõtte reklaamimiseks kasutada oma trükiketti ja lindile oma logo brändi. Kasti pakkimisel on neil vaja erinevaid lindid, nii et need trükilindid mängivad toote pakendis rolli. Oluline roll, kuid kaubanduskeskuses on liiga palju trükilindid. Kuidas me peaksime printimismaterjali valima?

Trükiplaadi kvaliteet ei mõjuta mitte ainult toote pakendi kvaliteeti, vaid ka seda, kas pakend võib toimida sujuvalt. Samuti on märkimisväärselt suurenenud trükipaber kui pakenditarbija, mida kasutatakse koos pressiga, pidevalt täiustades pressi funktsiooni ja laia valikut kaubanduskeskuste rakendusi, selle kasutamine on samuti oluliselt suurenenud. Kaubanduskeskuses asuv odav pakkimisrihm sisaldab palju ringlussevõetud materjale. Taaskasutatavatest materjalidest valmistatud trükipaber on 3-6 korda erinev sama palju puhta materjaliga töödeldud pakkivööst, mitte ainult arvestite arv on väike, kuid kvaliteet on ebastabiilne. . Pakkimismasina sõnul on trükiplaadi valimiseks poolautomaatne pallimisseade madal automaatika, trükiplaadi kvaliteet ei ole väga range ja automaatne rullipink on mehitamata ning trükiplaadi kvaliteedinõuded on kõrged, näiteks pakendi lindi spetsifikatsiooniga. Ei ole standardne, see on väga lihtne põhjustada rihma masin ei saa ringlusse, mis mõjutab pakendit sujuvalt.

Praeguse trükilindi logo malli valmistab tootja. Trükiplaadi mall on jagatud vaskplaadiks ja ofsetplaadiks. Kahe malli mallid on erinevad. Tänapäeval on kaubanduskeskuses trükkimine jagatud kahte tüüpi. Vaskplaat sobib trükkimiseks suurtes kogustes, tavaliselt 700-1000 rullis. Ofsettrükiplaat on ka väike partii trükkimine, mis on hiljuti kaubanduskeskuses toodetud. Seda saab printida ka 100 rullis. Kuna aga tegemist on väikese partiiga, on masin ja käsiraamat mõlema tootmise jaoks kulukad, seega on hind kõrgem kui vaskplaadil. Nende kahe kvaliteet on kõrge. Võrdluseks, ka vaskplaadi kvaliteet on kõrgem. Niisiis, kuidas printimismaterjali täpselt valida, sõltub see kasutatava lindi suurusest.

Õige trükkimislindi valimine ei ole ainult hea kvaliteet, vaid säästab ka raha.

http://www.packingmanufacturing.com/tape/

http://www.packingtapefactory.com/new/Types-Of-Adhesive-Tape.html
Paari:Pitseri lindi ja mullide genereerimise erinevad rakendused Järgmise:Mis on PVC-lindi katmise tootmise peamine tehnoloogia?