Miks kõrgel temperatuurilint kõrgem kui tavalisel lindil?

- Jul 17, 2019-

Mis on kõrgel temperatuurilindil tavalisest teibist kõrgem, see on probleem ja see tuleb lahendada.


Esiteks erineb kõrgel temperatuurilindil tavaline teip ilmselgelt materjali, omaduste ja kasutuse poolest. Miks sa seda ütled või on sellel mingit alust? Järgmisena on see minu põhjus. Kõrgtemperatuuriline lint on valmistatud polüesterkilest (PET), polüimiidist (PI), PET-ist, lisaks tekstureeritud paberist või läikivast paberist. Seetõttu on tootel parem temperatuuritaluvus ja kõrgel temperatuuril kleeplindil ei ole keskkonnas 260 ° C jääke. Sellisel kõrgel temperatuuril nagu tööstuslik pinnatöötlus on sellel parem kaitse kaitsega, puuduvad jääkained, isolatsioon, happe ja leelise vastupidavus, Korrosioonivastased omadused, pehmed ja õpetlikud ning deformatsiooni puudumine peegeldab täiuslikult eeliseid. .


Kõrgtemperatuurilist linti saab laialdaselt kasutada tööstuskappides, tööstuslikes pindamistes, pihustusvärvides, elektrostaatilises pulbervärvimises, kõrge temperatuuriga küpsetusvärvides, plastiga katmiseks, anodeerimiseks, katood-elektroforeesiks sidekappides, autotööstuses, elektriseadmetes, survevaluseadmetes, plastides, digitaalses elektroonika ja muud tööstused. Võrdne pinnatöötlustööstus.


Näpunäited

Shenzhen Chengxing Packaging Equipment Co, Ltd on Hiinas juhtiv kõrge temperatuuriga spetsiaalsete rõhutundlike kleeplintide tootja. Ettevõtte registreeritud kaubamärk on "Shengxing Tape". Chengxingi teipi müüakse rohkem kui 30 riiki nii kodu- kui välismaal.


Paari:Kuidas eemaldada lindijäägid plastikust Järgmise:Tihenduslint, tuntud ka kui BOPP lint, pakendlint