Soojuse lühendamise filmide tootmisprotsess

- May 07, 2019-

Kokkutõmbumisfilmi võib näha peaaegu kõikjal, sest paljud inimesed ei tea, milline on kokkutõmbumisfilm, mis näeb välja, täna ma ütlen teile, milline on kokkutõmbumisfilm, soojuse kokkutõmbumisega kiletootmise protsess.

Soojust kokkutõmbuv kile on termoplastne kile, mis on tootmisprotsessi ajal venitatud ja orienteeritud ning mida kasutusaja jooksul soojendatakse. Juba 1936. aastal kasutati kile termilist lühendamist ja esmakordset kummikile kasutamist riknevate toiduainete pakendi lühendamiseks.

Jookide välimine pakend on termokahanev kile

Heat shortening film

Tootmisprotsess

Filmi tootmise lühenemine kasutab tavaliselt ekstrusiooni puhumisvormimist või ekstrusiooni valamist, et toota paks kile, ning seejärel pikisuunaline ja põikjooneline venitamine kõrge elastse temperatuuri juures üle pehmenemistemperatuuri ja allpool sulamistemperatuuri, võib-olla ainult vahel. ühes suunas ja mitte teises suunas. Esimest nimetatakse biaksiaalseks venivaks lühendavaks filmiks ja viimast nimetatakse ühesuunaliseks lühendavaks filmiks. Kasutatuna pakitakse pakendatud kaupa lühenemisjõuga, mis on suurem kui venitamistemperatuur või selle lähedal.


Paari:2019. aasta uus toode turul Järgmise:Kuidas teha Stretch Winding Film