Vahtkummist ribade kasutamise eelised ja kasutusnõuded

- May 06, 2019-

Vahtkummist ribade kasutamise eelised ja kasutusnõuded

Protsessis kasutataval vahulintil on suurepärane tihendusomadus, mis võib tõhusalt takistada gaasi vabanemist ja pihustamist teatud määral ning vahtlint on suurepärase kompressiooni deformatsioonikindlusega ja tootel on pikaajaline elastsus ning see võib tõhusalt tagada osad saadakse. Selle pikaajaline löögikindlus.


Sellel on teatud leegiaeglustav vahtteip. See ei sisalda mürgiseid aineid, ei jää, ei saastata seadmeid ega ole metallist söövitav. Toodet saab efektiivselt kasutada mitmesugustes temperatuurivahemikus, alates negatiivsest Celsiuse kraadist kraadini. .


Vahtlindil on töötamise ajal hea sissetung pinnale. See on kasutamise ajal väga lihtne, lihtne toota, kergesti lõigata, kogu toote pikk viskoossus, suur koorimisjõud, tugev esialgne haardumine ja hea korrosioonikindlus.


Vahtteip peab enne kleepimist ja objekti kuivamist tõhusalt eemaldama viskoossed õlivärvid ja mustuse. Ärge kleepige seda seinale. See on väga niiske. Näiteks objektiivi kinnitamisel on soovitatav liimi pind puhastada alkoholiga.


On ebasoodne, et vahulint kleepitakse töötemperatuuril alla 10 ° C. Vastasel korral võib kasutada sobivat kuumutuskassetti ja fööni liimipinda. Rõhu suhtes tundlik lint kinnitatakse 24 tunni jooksul pärast kleepimist parimal võimalikul viisil ja lint on öelnud, et see on võimalikult kompaktne. Seetõttu on vertikaalsed laagrid kinnitatud objektide, näiteks peeglite külge ja on mõlemas olukorras viskoossed, taseme esimesed 24 tundi.


Paari:Ei Järgmise:2019. aasta uus toode turul