Kasutage veekindlat lintlindi firma

- May 05, 2019-

Veekindla lindi kasutamine

1: Veekindel lint on omamoodi sulav, hea elektriisolatsioon ja veekindel tihenduslint. Sellel on tugev pinna adhesioon ja hea termiline stabiilsus. Seda saab kasutada elektriisolatsiooni ja veekindlate tihendite jaoks.

2: Veekindlat linti ja PVC-linti kasutatakse koos. See võib tagada usaldusväärse veekindla tihendi ja elektrijuhtmete isolatsiooni.

3: veekindlad lindi omadused: hea kuju ebaregulaarsete pindade jaoks, hea ühilduvus erinevate kaablitega, isoleeriv lint, lai temperatuurivahemik, suurepärane ilmastikukindlus ja veekindlad tihendusomadused. Suurepärane kleepumine vase, alumiiniumi ja kaablite külge. jõudlust

4: veekindla lindi kasutamine : veekindel hermeetiline kaitse veekindlate ja õhukindlate juhtmete ühendamiseks sideseadmete baasjaamades, antennid, voyeuristilised juhtmed jne. 1000 voldise ja alla 1000 voldi jaoks sobiva kaabli välise kaitsekatte remont ja allpool mootorit juhib isolatsioon 35 KV ja allpool bussiühenduse peamist isolatsiooni, maapinna veekindlat tihendit

5: Parima kuju ja veekindla tihenduse saavutamiseks peaks mähkima kõigepealt lindi väliskihi, et kaitsta kilet ja seejärel venitada linti, et see enne venitamist kolm neljandikku laiusest.

6: Pärast pakkimist suruge veekindel lint kaetud alale käsitsi nii, et kiht oleks kinnitatud tihedalt õhuvaba piluga, et see oleks täielikult kinnitatud. Lõpuks, väljaspool veekindlat linti, tuleb mehaanilise kaitse tagamiseks katta kaks kihti PVC-linti.


Paari:Kleeplindi ajalugu Järgmise:Kõrge temperatuuriga lindi identifitseerimine