Paberi nurgapakendite olulist rolli igapäevasel kasutamisel

- Jun 12, 2018-

Kuna paberi nurgakaitse võib oluliselt vähendada kauba kahjustusi transpordi ajal, loetakse seda ideaalseks pakendiks, mis aitab kasutajatel toote välist pilti parandada. Erinevate transpordiliikide ja keskkonnatingimuste kohaselt on paberiruumidel palju erinevaid kasutusviise.

1. Välise kahjustuse vältimine: Paberikaitse nurga praktilisus võib olla võrreldav puitkastidega. Praegu on kaubavedude kaotus muutunud üheks raskemaks probleemiks rahvusvahelistele ettevõtetele. Nurgapaneelid on fikseeritud lasti ümber ja võivad kaitsta toodete kahjustatud nurki ja vähendada kauba kadu.

2. Täitke kogu pakend: seda kasutatakse koos rihmadega, asetage paberiruum ühe kartongi, lehe, metallist toru jne nurga alla ja pingutage see rihmadega, et moodustada vastupidav stabiilne pakend.

3. Suurendage kartongi virnastamisrõhku: paberikaitse võib taluda maksimaalset rõhku 1500 kg. Seetõttu kasutage selliseid esemeid nagu pesumasinad, mikrolaineahjud, külmikud jne, pakkides mõningaid lühikesi paberikaitse nurki karbi nelja nurga alt. Karbid pannakse kokku ilma sisu kokku surumata, et vältida transpordi ajal tarbetuid kahjustusi.

Kui teil on küsimusi paberi nurgakaitse kohaldamise kohta, võtke meiega ühendust.


Paari:Shenzhen paberikaardi valiku meetod Järgmise:Paberi nurga sissejuhatus ja eelised