SCOTCH TAPE KASUTATAV JUHTIMINE

- Jan 07, 2019-

Millist keerulist teekonda on kogenud, lint on meie tavapärase kasutamise välimus?

Järgmisena vaadake seda üksikasjalikku üksikasju ja protsessi. Järgmisena uurime üksikasju ja töötame koos.

1. Läbipaistva lindi valmistamise kogu protsess on plastosakeste toormaterjalist kilepuhastusseadmele ja puhutud plastkilesse, laius on üldiselt umbes 1,3 m. Vastavalt kohandatud lindi kasutamisele valige erinevad plastosakesed ja lisage mõned spetsiaalsed lisandid.

2. Pärast kile puhumist kantakse kile katmismasinale liimi kandmiseks. Tegelikult põhineb see protsess peamiselt kleeplindi viskoossusel ja kasutamisel liimi valimiseks. Pärast katmist on see läbipaistev lint. Suuremahulist kilet laiusega 0,96 m ja pikkust mitu kilomeetrit ei eraldata.

3 、 Siis on see film suurte mahutite vajadus läbipaistva kleeplindi abil, mis on keritud väikestesse ümberpöördurullidesse, mida saab teostada vastavalt tagasikerimise pikkusele.

4 Seejärel kasutage tavalisel ajal kasutatava kohandatud lindi, näiteks 45 mm laiuse või muu laiuse, laiuse vähendamiseks. Kõige olulisem osa lintlintide tootmisest on puhutud kile ja kate. Protsess. Kuna need kaks protsessi tulevad pooltoodetena ja sellele järgneb tagasikerimine. Lindi lõikamise mõju lindile on suhteliselt väike.


Paari:Mis vahe on riidelindi ja tavalise lindi vahel Järgmise:Kleeplindi ajalugu