Trükitud pakendi ja pitseerimislindi olek

- Sep 09, 2019-

Trükitud pakend ja tihenduslint . Pakendi ilustamise eesmärgi saavutamiseks tuleks pakendi trükistele katta tihenduslindi kile. Eeldusel, et trükiste originaaltooni ei muudeta, võib see muuta tihenduslinti läikivamaks ja pimestavamaks ning takistada niiskust ja reostust. kulumiskindel jne, kaitstes sellega tõhusalt tihendilindi sisemist kihti.


Pidevalt areneb ka liim- ja kilekattetööstus lamineerimiseks. Tavaliselt kasutatakse lahusti- või emulsioonipõhiseid liime, nagu E-VA, polüuretaan, polüakrülaat, kautšuk ja polüester. Liim on orgaanilisel lahusel põhinev liim. Kasutatavaks lahustiks on tavaliselt tolueen, etüülatsetaat, lahustiõli jne, mis moodustab üle 60% kogu liimainest. Seetõttu ei saasta see mitte ainult keskkonda, ohustab töötajate tervist, kuid võib põhjustada ka tulekahju.

Printed packaging and sealing tape

Rõhuasetusega keskkonnakaitsele kodu- ja välismaal valitakse trükiettevõtted materjalist, mis vastab kvaliteedinõuetele ja keskkonnanõuetele liimiga veepõhise paberist-plastist komposiitliimiga, mille keskkond on vesi, ja valmistab tihenduslinti tugev nakkuvus, mittetoksiline, lõhnatu, ei põle, ei raiska, pole reostust, ohutut kasutamist, suurt läbipaistvust ja kõrgläiget, lisaks on seda ohutu kasutada, töötajate keha pole kahjustatud, keskkonda pole saastatud, seega on trükitööstuses väga populaarne. Praegu pakendites ja trükkimisel, raamatute trükkimisel ja muudes valdkondades on suletava lindiga trükitud pakendimeetod laialdaselt kasutusele võetud.


Paari:Ei Järgmise:3D-printimisega maalriteibi kleeplindi kleepimine