Valik kvaliteetset kõrge temperatuuriga vastupidavat linti

- Jul 16, 2019-

Kuidas hinnata kvaliteetse kõrge temperatuurikindla lindi valikut?


Kõrgtemperatuurikindlat teipi, nagu nimigi viitab, saab kasutada kleeplintidega, mida kasutatakse kõrge temperatuuriga keskkonnas. Kõrgtemperatuurilised lindid on tavaliselt temperatuurikindlad vahemikus 120 kuni 260 kraadi ja neid kasutatakse tavaliselt värvimisel, lakitud naha töötlemisel, katte sulgemisel ja kinnitamisel elektrooniliste osade töötlemisel, trükkplaatide töötlemisel ja töötlemisel kõrgel temperatuuril. Niisiis, kuidas valida kvaliteetset kõrge temperatuuriga linti?


Valige meetod kõrge temperatuurikindla lindi jaoks:


1, lõhn: regulaarselt kõrgel temperatuurilindil tootjad toodavad kvalifitseeritud linti, see pole lõhn. Teibi ostmisel ei tohi te osta hapu lõhna. Kuna selle kõrge temperatuuriga lindi haardumine on väga halb, eriti madala temperatuuriga keskkonnas, on linti väga lihtne lõhestada ja see kaotab peagi oma kolloidsuse. See kõrge temperatuuriga lint peab olema halva kvaliteediga toode.


2, vaadake filmi heledust: puudutage kõrge temperatuurikindla lindi paksust, üldiselt on madalama temperatuuriga linditoodete kvaliteet palju tumedam kui kvalifitseeritud lindil ja kui seda käsitsi katsuda, siis on üldiselt madalama kvaliteediga lint raskem ja kile Paksema tõttu väheneb tegelik meetrite arv kindlasti. Hea temperatuurikindla lindi kile on pehme ja hea tõmbeomadustega. Seetõttu on lindi kile heledus ja paksus kaks olulist indikaatorit, seetõttu jälgige tähelepanelikult


Paari:Millist tüüpi liimi kasutatakse lindil Järgmise:Tindiliigi jaotus toorainena