3D-printimisega maalriteibi kleeplindi kleepimine

- Sep 04, 2019-

Tihenduslint | Trükkimislint on asendamatu pakenditoode kõigis suuremates tööstusharudes. Turul on mitmesuguseid tihenduslindid. Kas ostate kulude vähendamiseks ka ettevõtetele kulutõhusat tihenduslinti? Peavalu. Nüüd räägin teile tihenduslindi ostmise tehnikatest.


1. Kas tihenduslindi materjal on kvalifitseeritud? Lõhnage lõhn, vaadake, kas tihenduslindil on märkimisväärne happeline lõhn, kui see on kaetud madalama liimiga, on see madalama kvaliteediga teip. 2. Vaadake palja silmaga materjali, et näha, kas see on väga kollane ja kollane materjal. See bopp-materjal on kehv. Paremad on tavalised kollakad ja valkjad toonid.


2. Mõõtke tihenduslindi pingutust? Tõmmake osa lindist välja ja tõmmake see käega lahti, et näha, kas sellel on suur tõmbejõud ja kõrge venivusaste.


3. Kas tihenduslint on kleepuv? On masinaid, mis mõõdavad esialgset adhesiooni. Nüüd kasutage käsitsi testi, tõmmake teibirull ja kleepige see pappkarbi külge ja rebige see siis ära, et näha, kas papppaber on koos kooritud. Kui te seda kokku rebite, tõestab see, et lindi esialgne kleepumine võib olla.


4. Tihenduslindi paksuse mõõtmine? Üldiselt on turulindi paksus 40u-60u (liimi paksus pluss BOPP-kile), muidugi, hind on ka väga erinev. Standardvarustuses on ka professionaalsed paksuse mõõturid. Riigi standardne lindi paksus on 50u (kile paksus 28u, liim 22u)


5. Mõõda tihenduslindi pikkus ja laius? Seda keerdpikkuseta rulli on keerulisem selgelt mõõta. Seetõttu on paljudest suurematest turul olevatest lintidest valesti teavitatud ja igal neist on oma erinevused. Vastavalt saadaolevale paksusele 50u on ka erinevusi, näiteks paberitoru paksus ja kogu rulli tihedus.


Paari:Trükitud pakendi ja pitseerimislindi olek Järgmise:Mis on kleeplindid valmistatud?