PApernurk, nurgapaber, keskkonnasõbralik pakendamismeetod

- Apr 03, 2019-

Paberi nurgas (paberi nurgaäär), mida tuntakse ka kui servaplaat, on üks populaarsemaid pakenditooted maailmas, mida kasutatakse puidust pakendite ja muude raskete pakendamismeetodite asendamiseks. Kasuliku mudeli omadused on madalad, kerged, kindlad, keskkonnakaitsenõuded jne. Tuntud ka paberpakendatud nurga- või nurkakaitselaua, servaplaadi, nurkpaberi, paberi nurga terasena, mis on valmistatud marli toru paberist ja lehmakaardi paberist täisnurga kaitseseadmega, mõlemad otsad on sile ja sile, seal on ilmselgelt purunenud ja nad on üksteise suhtes risti, võivad asendada puidu 100% ringlussevõttu, see on ideaalne uus roheline pakkematerjal. Paberi nurgas on lihtne taaskasutada vees lahustuva liimiga, mis on ideaalne keskkonnakaitsevahend.


Soovita tellida paberi nurgas Chengxingi pakendist & amp; materjali Co., Ltd.


Peamised põhjused on järgmised


1.Paketite transportimiseks pakkige tahket pakendit.


Paberi nurgakaitse võib kaitsta kaubaalustele paigaldatud kaupade servi ja nurki ning seda kasutatakse koos pakkimisrihmaga (või karpkalviga), et teha algselt lahtised tükid, plaadid, metalltorud, elektroonilised komponendid ja muud esemed tahkeks tervikuks, vältida kaupade kallutamist ja kokkuvarisemist. Paberi nurgakaitse teine eelis on see, et see on väga mugav lahti pakkida, kui te katkestate pakkimisrihma või karpi.


2. Välise kahju vältimine.


Kui paberi nurga kasutamine on ainult pinna kaitsmiseks ja seda ei ole vaja tugevdada, saab 3 mm paksuse määrata nurga suuruse järgi, et vähendada kulusid, võite kasutada ka väikest nurka kaitse, sest pakendivöö on liiga tihe nurgakahjustus.


3. Suurendage pakendirõhku kartongidele.


Paberiruumi nurgale paigutamine karbi neljale nurkale võib suurendada karbi virnastamistugevust, toimida puhvrina välise löögi korral ja pakendada karp kokku ilma sisu sisemuses pigistamata.


Paari:Ei Järgmise:paberi nurklaua tootja