Paberi nurga sissejuhatus

- Jun 12, 2018-

Paberikaitse nurgas, mida tuntakse ka nurgakujulise plaadina ja paberinurga all, on valmistatud paberist ja lehmapaberist. See on ideaalne uut tüüpi roheline pakkematerjal ja vastab keskkonnakaitse nõuetele. Tal on rõhu vastupanu, kerge kaal, odav ja nii edasi. See võib tõhusalt kaitsta toodete servi ja nurki käitlemise, ladustamise ja transpordi ajal. Seda saab kasutada koos plaatide ja pappkastidega, et moodustada kindel üldpakend, et vältida lasti kallutamist ja kokkuvarisemist ning suurendada kartongi virnastamistugevust. Pakendist põhjustatud toote kahjustumise vältimiseks. Kasutatakse laialdaselt elektroonikaseadmetes, kõrgtehnoloogilistes toodetes, mööblis, põrandakatetes ja muudes toodete pakendamises ja transpordis. Selle spetsifikatsiooni paksus on valitud 3mm kuni 8mm ja seda saab valmistada 3cm kuni 10cm.

Paberikaitse nurk on valmistatud lehmade papist ja mitmekihiliste lõngade paberist mitmekordse rulliga pressimise ja kleepumise teel ning lõikamine vastavalt kliendi poolt nõutud pikkusele. Nurgad on 90-kraadise nurga all, millel on sile pind ja mis ei ole nähtavad.

Paberikaitse nurk on vahemikus 25 mm kuni 90mm, paksus 3 mm kuni 7mm ja pikkus võib vajadusel omavoliliselt lõigata. Ühised spetsifikatsioonid on laius 40mm, 50mm, 70mm, paksus 4mm, 5mm

Paberikaitse nurkade ja plaatide kasutamine võib tugevdada kandikute üldist pakendit, et vältida nende kallutamist ja kokkuvarisemist. Kui paberikaitse nurgad paigutatakse pakenditele välisküljele, ei tõmmata kaitsekarbisid pakkimisrihmad ja samal ajal tugevdatakse kartongkarbi nurgatugevust; Nurgad paigutatakse kartongi sisemistesse nurkadesse, et suurendada pakendi virnastamistugevust ja muuta pakend tugevamaks.


Paari:Veekindel paberi nurgas on eelised Järgmise:Paberi nurgatootmise keskkonnakaitse nõuete analüüs