paberi nurklaua tootja

- Apr 18, 2019-

Paberi nurkhelm , mis on tuntud ka kui servaplaat , on üks maailma populaarsemaid pakenditooteid, mis asendab puidust pakendeid ja muid mahukaid pakendamismeetodeid. Sellel on madala hinna, kerge kaaluga, tugevuse ja keskkonnakaitse nõuded. Tuntud ka paberi murdumisnurga või nurgapaberi, servaplaadi, nurgapaberi, paberinurga terasena, torupaberi ja veisekartongi kujul ja pressitakse nurkkaitsmete komplektiga. Otsad on siledad ja tasased, ei ole ilmselgelt sorte ja need on üksteise suhtes risti. See võib asendada 100% puidu ringlussevõttu ja on ideaalne uus roheline pakkematerjal. Veega lahustuva liimiga sideainena on paberist nurgad kergesti taaskasutatavad, muutes need ideaalseks keskkonnahoidlikuks tooteks.


Paberiruum kaitseb kõiki kaubaalustele paigutatud lasti. Seda kasutatakse koos rihmaga (või komplekteeritud membraaniga), et teha originaalsed lahtised ja killustatud karbid, plaadid, metalltorud, elektroonilised komponendid ja muud esemed. Üldiselt takistada kaupade kallutamist ja kokkuvarisemist. Veel üks suur paberi nurgast saadav eelis on see, et on väga mugav lahti pakkida, lihtsalt lõigata rihm või karp film.


Kui paberi nurka kasutatakse ainult pinna kaitsmiseks ja see ei vaja tugevdamist, võib paksus olla 3 mm. Suurust saab määrata nurga suuruse järgi. Kulude vähendamiseks võib rihma kaitsmiseks kasutada ka väikest nurga kaitset. Kitsad nurgad on vigastatud.

※ Suurendage kasti virnastamist

Paberikarbid asetades kartongi neljale nurkale, võib see suurendada kartongi virnastamistugevust, pehmendades seda välise löögi korral ja pakkides karbid ilma sisu kokku surumata.


Paari:PApernurk, nurgapaber, keskkonnasõbralik pakendamismeetod Järgmise:Paberi nurgatootjate tööstuse arengu väljavaated