Madal müra lint vähem müra jaoks

- Apr 26, 2019-


Madal müra lint vähem müra jaoks

Madal müratasemega lint sobib ideaalselt suure mahuga pakkimiskeskkondadele ja töökohtadele, kus on vaja minimaalset müra. On teada, et need lindid tagavad suurepärase haardumise ja usaldusväärse jõudluse, eriti kui see puudutab kartongide ja pakendite tihendamist peamiselt suurte vahemaade transportimiseks.

Neid on saadaval erinevates värvitoonides (sh pruun ja selge) ning erineva suurusega rullides, millele on lisatud veepõhine liim, mis töötab tõhusalt madalal ja kõrgel temperatuuril.

Enamik madala müratasemega lindid on kulutõhusad ja parimad vinüüllintide alternatiivid. Samuti on need keskkonnasõbralikud, muutes need kõikehõlmavaks parimaks valikuks.

Müra hõivatud töökeskkonnas võib olla tõeline probleem. Müra võib negatiivselt mõjutada nii töötajate hoogu kui ka nende kontsentratsiooni hõivatud laos või pakendamisruumis. Seetõttu on oluline tagada sõbralik töökeskkond. Madalad kleepuvad müra lindid ei paku ainult tugevat kleepuvust, mis tihendab kastid ja karbid, vaid tagab ka alandliku töökoha, mis ei tekita müra.

Need on peamiselt polüetüleenist, pakkudes pakkimisnõuetele parimaid lahendusi. Neid saab kääride või kääridega hõlpsasti kasutada. Kõige kiiremini ja kõige puhtamate lõikude jaoks võib kasutada käepidemepakendit või töölauda. Need on vastupidavad ja vastupidavad lindid, mis tagavad kõrge vastupidavuse mustusele ja niiskusele.

Madala müratasemega kleeplindide muud omadused on; need ei ole venitavad, ei vaja lamineerimist, need on siledad ja puhta pinnaga. Madala müratasemega lindid on samuti tugevad haardumisomadused, need on vastupidavad ja kerged (kaasaskantavad), neil on kõrge tõmbetugevus, tugevad tõmbetõrjeomadused, mittetoksilised, keskkonnasõbralikud, kvaliteetsed ja ka prinditavad. Väike müra lintide valik värvi ja pikkuse järgi vastab teie vajadustele.

Kasutades kerge käsiaparaati, on need tihenduslindid väga kergesti kasutatavad. Neil on mitmesuguseid rakendusi, sealhulgas kartongi tihendus automaatmasinatega, kinkepakendamine, klammerdamine, komplekteerimine ja neid saab kasutada ka kaunistamiseks. Neid kasutatakse laialdaselt toodete vedamisel, need on kõige ideaalsemad lindid kartongi tihendamiseks, kaubaaluste ja merchandise jaoks. Madala müratasemega lindid töötavad suurepäraselt nii masina kui ka käsitsi kasutamiseks.

Lisaks madalale müratasemele saad palju kleepuva madala müratasemega lindi palju aastaid (üle kümne aasta). Suurused sobivad kõigile klientide vajadustele, selle lindi trükkimise logo omadus annab klientidele ka oma märgid kartongidele. Samuti läbivad nad tootmise ajal ja pärast seda rangeid kvaliteedikontrolli menetlusi. Madala müratasemega lindid on suurepärane valik postitoadeks ja sobivad suurepäraselt suure mahuga pakkimiseks.

Madala müratasemega lindi teised omadused hõlmavad:; tal on vaikne lõõtsumine, fooliumit ei eemaldata, kerge lõtvumisjõud ja stabiilne kvaliteet. Veenduge alati, et lint hoitakse madalal temperatuuril, et tagada madala müratasemega omaduste karastamine. Ladustamistemperatuur 15 kuni 30 kraadi on piisavalt hea.

Paari:Pakendi lint-Scotch 3M kleeplint Järgmise:Mis on kasti tihenduslint või pakkematerjal