Kõrge temperatuuriga lindi identifitseerimine

- May 06, 2019-

Kõrge temperatuuriga lindi identifitseerimine

Kõrge temperatuuriga polüimiidlint

(1), välimus, maitse;

2) jäägid pärast süütamist;

(3) Tegelik kõrge temperatuuri katse, kõrge temperatuur üle 260 ° C, järelejäänud liimi kontrollimine, kokkutõmbumine ja muud nähtused.


Kõrge temperatuuriga polüimiidi linti saab kohandada vastavalt kliendi pingekindluse nõuetele. Spetsiaalselt töödeldud kõrge temperatuuriga isolatsioonimaterjal polüimiidkile on substraat, millel on suurepärane isolatsioon, kulumiskindlus, happe- ja leelisekindlus, kõrge temperatuurikindlus 300 kraadi / 10 minutit, 180 kraadi võib kasutada pikka aega. Toote spetsifikatsiooni pikkus on 33M ja laius võib olla meelevaldselt jagatud erinevatele sügavusega kraadidele. Kõrge temperatuuriga kleeplint Toode on suurepäraste elektriliste omadustega, kõrge isolatsiooniga, kõrge temperatuuri, madala temperatuuri, happe ja leelisega, madala elektrolüüsiga, hea mehaanilise jõudlusega, hõõrdekindlusega, rebimistugevusega, spetsiaalse kleepimisega, tugeva haardumisega, pärast pinna rebimist ilma pinnata jäänud liimi jätmine.


Kõrge temperatuuriga polüimiidi linti kasutatakse paljudes keevituskaitsevahendites, muundurite kõrge temperatuuriga isolatsioonikimbud; Kondensaatori isolatsioonimaterjal, PCB-plaat kulla sõrme kõrge temperatuuriga pihustuskate, mobiiltelefoni liitiumaku tootmise kimp. Eesmärk: kaitsta Goldfinger'i valmistatud polüimiidist kõrge temperatuuriga kleeplinti, mis on valmistatud polüimiidi õhukestest kiledest, mis on kaetud kõrge temperatuurikindla silikageeliga ja millel on väga kõrge temperatuurikindlus. Seda kasutatakse kuldsete sõrmede kaitseks tagasijooksu keevitamisel.


Paari:Kasutage veekindlat lintlindi firma Järgmise:Kuidas kasutada tihendus lint lõikur