Kuidas paberi nurgad on pakendis

- Jun 06, 2018-

Kuna roheline tootmine muutub järk-järgult paljude tehaste ja ettevõtete loosungiks, on paberi kaitse nurk järk-järgult muutunud turul populaarseks. See mitte ainult ei vähenda keskkonnareostuse taset, vaid on ka klassikalise välimusega, mis on Hiina klassikalise kultuuri jaoks üsna tüüpiline. Paberi pakendil on eelised madalate kulude, ressursside säilitamise ja suurel hulgal mehaanilisel töötlemisel. Tee paberitoodete pakkematerjalid laiale rakenduste valikule.

Kuid kõigil on eeliseid ja puudusi. Paberpakendite pideva arendamise protsessis on inimesed avastanud ka paberpakendite puudused, näiteks halb kartongpakendid, lihtne deformatsioon jne. Seistes silmitsi nende arenguprobleemidega, on paberist pakendites tekkinud paberi nurgad, eriti kärgstruktuuri pakendites ja lainepapist pakendis. Kogu arendusprotsessi vältel hakkas paberikaitse nurgas muutuma ka oma kuju, mida ümbritses kaitseturg, painutuskaitse nurk, U-kujuline nurgakaitse ja nii edasi. Kärgkarpi pakendis kasutage esmalt kärgstruktuuri, et teha kasti korpus, teha see terviklikuks kastiks ja seejärel kasutada selle ümbruse tugevdamiseks paberikaitse nurka.

Pabernurga ja kärgstruktuuri kombinatsioon mitte ainult ei paranda kärgstruktuuri paberikarpi survet, parandab oluliselt kärgstruktuuri kasti kandevõimet, kuid parandab ka kärgstruktuuri paberi kasti esteetilist jõudlust. kärgstruktuuri paberikarp täiuslikum. Pärast paberikaitse nurga ilmnemist on märgatavalt paranenud ka lainepapi kartongi puudused, nagu halb kandevõime ja lihtne deformatsioon.

Pikka aega ei ole paberikaitse nurkade kuju ja kasutamine muutunud. Need on ainult sirged vardad ja neid kasutatakse karpide kaitsekattena. Siiski suureneb nõudlus paberi nurkade järele, mistõttu selle kasutusala laieneb pidevalt, näiteks alates eelmisest kartongimarginaali kujunemisest ümbritsevatesse nurkadesse nagu kaitsekate tünnidele nagu terasteras. U-kujuline nurk on paberi nurgakaitse teine variant, samuti suureneb selle kasutamine.

Praeguses keskkonnas kasutatakse U-kujulisi nurki peamiselt paberisalve tootmiseks. Võrreldes V-kujuga nurkadega on paberkujuliste U-kujuliste nurkade eelised veelgi ilmsemad. Seetõttu on see põhjus, miks paberi nurgad suudavad pakenditurul asuda kohale.


Paari:Paper Corner parandab brändi teadlikkust kui arengu võti Järgmise:Paberi nurga kate eelised