Paberiruumi põhikaitsefunktsioon kaubaveos

- Jun 12, 2018-

Paberi nurgakaitse põhifunktsioon:

Kuna paberikaitsevahendid võivad oluliselt vähendada kokkupõrke ohtu, mis võib tekkida saadetise ajal, loetakse paberikaitsed ideaalseks pakendivahendiks ja aitavad suurendada toote välist pilti. Erinevate transpordimeetodite ja keskkonnatingimuste kohaselt on paberikaitse nurkadel mitmesuguseid kasutusalasid.

Vältida väliseid ohte:

Paberi nurgakaitsmete kasutamine on sarnane puitkarpidega. Nüüd on kauba kaotsiminek muutunud üheks kõige ärevamaks probleemiks iga ettevõtte jaoks. Paberi nurgad on kinnitatud kaupade lähedale ja võivad mängida rolli kaupade tundlike servade säilitamisel ning vähendada oluliselt kauba kaotsiminekut.

Kogu pakett:

Paberi nurkasid kasutatakse koos rihmadega. Karbi, lehe, metalltoru jne igas nurgas võib asetada paberiruumi ning seejärel saab rihma pingutada. See võib moodustada väga tugeva paketi.

Suurendage kartongi virnastamisrõhku:

Paberi nurgad võivad taluda kuni 1500 kilogrammi rõhku, nii et selliste esemete nagu pesumasinad, külmikud, televiisorid jms transportimisel võib kartongi neljale nurkale asetada mõned lühemad paberiribad, nii et karbi võib olla Kogutakse kokku, et vältida tarbetut kahju transpordi ajal.


Paari:Lühike arutelu paberikaitse nurga tootmise protsessi eeliste kohta Järgmise:Kolm kohandatud klassifitseerimismeetodit paberi nurkadele