Kõrge kvaliteediga klammerdamine

Kõrge kvaliteediga klammerdamine

Shenzhen Chengxing Pakkimine & Material Co, Ltd on üks parimaid pvc cling film tootjad, teretulnud impordi odavad pvc cling filmi meie tehases. Kiirteave Materjal: LLDPE Tüüp: Stretch Film kasutamine: Pakend Filmi Funktsioon: Niiskuse Proof kõvadus: Pehme Töötlemise Tüüp: Casting ...

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote nimetus: kleeplindid

Tootja: Chenxing

Materjal: PE / PVC

Spetsifikatsioon: 300mm * 10mic * 0.083kg * 0.1kg

Pikkus: 30M

GW: 0.183kg

NW: 0,083kg


Kirjeldus

Võib kasutada mikrolaineahjude ja külmkapidena: see ei sulanud ega purune äärmuslikel temperatuuridel. Pakitud külmutatud toitu saab sulatada või uuesti mikrolaineahjus küpsetada.

Lihtne kasutada ja lihtne kasutada: tihendage mis tahes pinda, sealhulgas plaadid, klaas- või keraamikatooted. Kile massi elastsuse tõttu on kergesti toiduainete mahuti venitada ja tihendada.

Niisutavad värsked säilitusained: pakendil on gaasi ja veeauru edastuskiirus, mis võib aeglustada puu-ja köögiviljade hingamist, et vältida dehüdratsiooni.

Hoidke see värske, säilitage värske toidu maitset ja toimige värske toidu säilimisaja pikendamiseks teise kihi naha barjäärina. Hoidke niiskust toidu sees, säilitades samal ajal värske maitse ja värvuse.

Tõhustatud renderdamine: on läbipaistev ja läikiv välimus. See aitab parandada toiduse visuaalset esitlust, mis muudab toidu värskemaks ja tagab parima välimusega toote.

Tasuv: täiustatud tootmistehnoloogia ja kvaliteetsete toorainete kasutamine kogu maailmast on õhuke ja vastupidav film, mis on teiste juhtivate tootjatega võrreldes äärmiselt kulutõhus.

Paari:Tugev kleepuv toru Järgmise:Kahepoolne lint

Küsitlus