PE klammerduma Wrap hankija

PE klammerduma Wrap hankija

Shenzhen Chengxing pakkimine & Material Co., Ltd. on üks PE klammerduma film tootjatelt, Tere tulemast importida odavad PE toidukilesse tehasest. Lühiülevaade materjali: PE tüüp: venitada Film kasutamine: klammerduma Film funktsioon: niiskuse tõend kõvadus: pehme töötlemise tüüp: Casting läbipaistvus:...

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

käsitsi:

Säilitusaine PE kile täidab sanitaar toidu tarberiistu, konteinerite ja pakendite puhul.

Materjali omadused:

1. Sanitaarohutuse: säilitusaine PE film vastab toidualaste hügieenistandardeid ja sobib erinevate toiduainete pakendid.

2. läikiv ja läbipaistev: läbipaistvus ja läige värske valmimisajaga PE film on hea ja toote väärtus on paranenud.

3. Anti-udu vara: kui tavaline kile on pakendatud toitu, mis sisaldab niiskust ja on lihtne kondenseeruma Veepiisad, on udune, tulemuseks Kehv läbipaistvuse ja kiiresti riknevate toiduainete. Anti Pihustussüsteemid värske PE film on hea, ja vee tilgad saab automaatselt hajutatud. Hoida hea läbipaistvusega ning tagada toidu värskus.

4. külmakindlus: värske valmimisajaga PE film on suurepärane külmakindlus ja hea pehmust isegi madalal temperatuuril külmkapis säilitada.

5. pakendi sobivust: Kuna värske valmimisajaga PE film hea pehmust ja nõuetekohane haardumist, saab seda täiesti kinnitatakse pakendile pärast kasutamist.


Toote kasutamine

1. kodumajapidamises värske valmimisajaga PE film: peamiselt majapidamises toiduks nagu küttepumbajaamad, külmutamine ja pakendamine.

2. säilitusaine film toidu pakendamine PE: peamiselt köögiviljad, puuviljad, liha, mereandide ja muude toiduainete pakkimiseks.

Paari:Värviline lint Järgmise:Hea pakkimisrihm

Küsitlus