Puhasta Wrap Cling Wrap Edasimüüja

Puhasta Wrap Cling Wrap Edasimüüja

Shenzhen Chengxing Pakkimine & Material Co, Ltd on üks parimaid pvc cling film tootjad, teretulnud impordi odavad pvc cling filmi meie tehases. Kiirteave Materjal: LLDPE Tüüp: Stretch Film kasutamine: Pakend Filmi Funktsioon: Niiskuse Proof kõvadus: Pehme Töötlemise Tüüp: Casting ...

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Motiiv:

Võib kasutada mikrolaineahjude ja külmkapidena: kleepumine ei sulanud ega purunenud äärmuslikel temperatuuridel. PE-ga pakendatud külmutatud toiduaine võib mikrolaineahju viivitamatult sulatada või uuesti soojendada.

Lihtne kasutada: PE-klammerdamine kinnitab igast pinnast, sealhulgas plaadid, klaas- või keraamikatooted. Kile massi elastsuse tõttu on kergesti toiduainete mahuti venitada ja tihendada.

Hoidke värskeid tooteid hüdraaditud: PE-i kinnihoidmisel on õige gaasi- ja veeauru edastamise kiirus, et aeglustada puu-ja köögiviljade hingamist, et vältida dehüdratsiooni.

Säilitage värskust ja säilitage värske toidu maitse: PE CLING WRAP on nagu naha barjääri teine kiht, mis pikendab värske toidu säilivusaega. See hoiab toidus niiskust, säilitades värske maitse ja värvuse.

Täiustatud ekraan: pealõmbluspaketiga filmides on kõrge läbipaistvus ja läikiv välimus. See aitab parandada toidu visuaalset esitlust. M pakendamine muudab toitu värskemaks ja tagab parima välimusega toote.

Hügieen: tagab steriilse ja hügieenilise tõkke toidu lõhnade ja bakterite vältimiseks. Veenduge, et mikrolaineahi või külmkapp ei pritsiks ja ei kaitseks toitu puhastamisest.

Paari:LLDPE tühjendage Wrap venitada Film Järgmise:LLDPE kahaneb Wrap pakkuda A turvalise kattega et kaitsta kaupade

Küsitlus